روش های ارسال

روش های ارسال

ارسال رایگاناز مزيت های خريد از فروشگاه جوزا ارسال سريع کالا های خود در حداقل زمان ممکن و پرداخت در محل می باشد.

تيم جوزا تمام سعی و تلاش خود را خواهد کرد. سفارشات را در ۷ روز هفته و در بازه های زمانی کوتاهی به دست مشتريان خود برساند.

شايان ذکر است که در روز های عادی سفارش ها طبق برنامه زمان بندی خاصی ارسال می شود، با وجود اين ممکن است در شرايط ويژه مانند جشنواره ها يا روز های شلوغ و پر ازدحام ارسال سفارشات بر حسب روش های ارسال و محل دريافت، طبق برنامه زمان بندی صورت نگيرد و اندکی با تأخير همراه باشد.

لازم به ذکر است در بحث روش های ارسال ذکر نکات زير لازم و ضروری به نظر می رسد.

-سفارش هايی که تا ساعت ۱۲ روز های کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت می شوند در همان روز کاری ارسال می شوند و برای سفارش هايی که بعد از ساعت ۱۲ يا در روز های پنج شنبه و جمعه و تعطيلات رسمی ثبت می شوند در اولين روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

-برای خريد هايی با ارزش بيش از يکصد هزار تومان و زیر پنج کیلو گرم در تمام نقاط ايران در همان روز ثبت سفارش، ارسال کالا بصورت رايگان خواهد بود.

نکته: بدلیل سود بسیار پایینی که بر روی کالاها در نظر گرفته ایم  برای ارسال کالا های سنگین با توجه به در نظر گرفتن حداقل سود  هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود  و از طرفی شاید نتوانیم تخفیف های نجومی و عوام فریبانه مانند برخی سایتها ارئه دهیم ولی با مقایسه قیمتها کاملا  این امر برایتان روشن میشود که فروش ما مستقیم و قیمتهای ما منصفانه است.

-برای خريد هایی با ارزش کمتر از يکصد هزار تومان و بالای پنج کیلو گرم در تمام نقاط ايران در همان روز ثبت سفارش، تحويل کالا مشمول هزينه ارسال خواهد بود. به استثنای شهرستان مهاباد و برای این شهر ارسال به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

– ارسال رایگان از نوع پست سفارشی میباشد که معمولا بسته به مسافت و شهرستانها از ۳ الی ۷ روز زمان میبرد ولی با تغییراتی که در سیستم بوجود آمده ارسالها خیلی سریعتر صورت میگیرند.با این وجود عزیزانی که در دریافت کالا عجله دارند میتوانند با پرداخت هزینه گزینه پیشتاز کالای خود را سریعتر دریافت کنند.

سفارش هايی که از طريق باربری ارسال می شوند يا مبلغ آنها بيشتر از ۲۰۰۰۰۰۰( دو میلیون)  تومان است لازم است بيش از ارسال؛ از طريق پرداخت اينترنتی و يا کارت به کارت تسويه شوند.

– کالاهای سنگینی نظیر : تلویزیون ،یخچال ،لباسشویی ،ظرفشویی ،کولر گازی ،سینما خانگی و… . این کالاها بدلیل ارسال از طریق باربری شامل ارسال رایگان نمیشوند.

-در صورتی که هزينه سفارشات از طريق درگاه اينترنتی يا از پيش پرداخت شده باشد لازم است تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا کارت شناسايی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

-به خريداران محترم توصيه می شود هنگام دريافت کالا، تعداد اقلام تحويل گرفته شده را با تعداد اقلام موجود در فاکتور حتما در حضور مأموران پستی کنترل و بررسی نمايند.

-برای سرعت بخشيدن به روند درخواست مشتری مبنی بر وجود هرگونه آسيب ياسلامت فيزيکی؛ لازم است خريداران محترم در حضور مأموران تحويل از سلامت فيزيکی کالا مطمئن شوند و در صورت وجود مشکل يا ايراد از تحويل گرفتن آن خودداری نمايند و بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند؛ در غير اين صورت تحويل گرفتن کالا به منزله تأييد سلامت فيزيکی و مطابقت کامل آن با فاکتور کالا می باشد.

-لازم  است خريداران برای تست کردن سايز اندازه کالا هايی نظير لباس ها و کفش و يا مطابقت کالای سفارش داده شده با کالای تحويل گرفته شده، از فرصت بوجود آمده در حضور مأموران پستی استفاده کنند.

-برای آن دسته از کالا هايی که شرايط بازگشت دارند، لازم است به منظور تسريع در روند درخواست مشتری در همان روز اوليه نسبت به بازگرداندن آن اقدام نماييد و از موکول کردن آن به روز های بعدی خودداری فرمائيد. (برای شناسايی کالا هايی که مشمول طرح بازگشت هستند به رويه های بازگرداندن کالا مراجعه فرمائيد.)

مشتريان جوزا می توانند کالای سفارش داده شده خود را که از طريق پست ارسال شده اند را از طريق سايت شرکت پست به آدرس http://newtracking.post.ir/ يا از طريق مراجعه حضوری به پست محل سکونت خود پيگيری نمايند. برای اين کار لازم است شماره پیگیری ۲۴ رقمی مرسوله خود را در آدرس داده شده وارد کنيد و يا با پشتيبانی جوزا تماس بگيريد و از وضعيت مرسوله خود آگاه شويد؛ به علاوه ما از طريق سرويس پيامک و ايميل شما را از روند ارسال سفارشات مطلع خواهيم ساخت.

-برای شهرهايی را که دارای سرويس اکسپرس جوزا هستند، در همان روز ثبت سفارش، کالا ارسال خواهد شد؛ و برای شهر هايی که خارج از سرويس اکسپرس هستند از طريق تيپاکس بنا به محدوده جغرافيايی و مقصد سفارش زمان تقريبی بين ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری ارسال خواهند شد(در سرويس تيپاکس برای پيگيری باید کد ۶ رقمی دریافت شده را وارد کنيد)؛ برای شهرهايی که به صورت پستی کالا ارسال می شود ۵ روز کاری طول خواهد کشيد.

-به محض تحويل کالای سفارشی شما به شرکت های پستی يا تيپاکس يا ساير سرويس های ارسالی ديگر؛ از طريق ايميل و يا پيامک کد رهگيری مربوطه برايتان ارسال خواهد شد. به علاوه جوزا شما را از روند مرحله به مرحله ارسال سفارش مطلع خواهد ساخت.

در مورد ارسال کالا های شکستنی به منظور کاهش خسارات، ممکن است بخشی از اجزای کالا از بسته بندی اصلی آن خارج شده و با استفاده از لفاف حباب دار محافظت گردد. از آنجا که در چنين شرايطی به علت افزايش حجم اجزاء، امکان قرار دادن مجدد درون بسته بندی اوليه وجود نداشته باشد. بنابراين کارتن يا بسته به صورت باز شده در کنار بسته اصلی به مقصد خريدار ارسال خواهد شد.

-لازم است مشتريان در بازه زمانی مشخص شده در محل تحويل کالا حضور داشته باشند. در غير اين صورت هزينه های آن بر عهده مشتری خواهد بود.

-سرويس دهی تيپاکس در شهر های تک مسيره (بيش از ۸۰ شهر تک مسيره هستند)، به طور معمول ۲۴ ساعت کاری است و برای شهر هايی که دو مسيره يا راه دور هستند معمولا تا ۷۲ ساعت کاری ارسال انجام مي شود.

-مرسولات برای شهر های نزديک تا ۲۴ ساعت، شهر های دور تا ۴۸ ساعت و شهر های خيلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

جوزا با توجه به مقصد سفارش، محدوده جغرافيايی و نوع سفارش به روش های زير؛ اقدام به ارسال سفارشات می کند.

۱-ارسال سفارش توسط سرويس اکسپرس (پيک جوزا):

بسته به مقصد سفارش، محدوده جغرافيايی و نوع سفارش برای بعضی از شهر های همجوار فروشگاه جوزا امکان ارسال با سرويس اکسپرس را فراهم آورده است و بزودی برای ساير شهر های ايران اين امکان را فراهم خواهيم ساخت. توجه داشته باشيد ارسال اکسپرس فقط مختص به شهر مهایاد می باشد.

۲-ارسال سفارش توسط پست جمهوری اسلامی ايران:

-در مواردی که ارسال توسط شرکت های پست انتخاب شود، معمولا بسته به موقعيت جغرافيايی و نوع سفارش ظرف ۵ روز کاری کالا به دست مشتری خواهد رسيد.

فروشگاه کالا را به صورت کاملا صحيح و سالم تحويل شرکت پست داده و از آن کد رهگيری دريافت مي کند؛ دريافت کد رهگيری توسط شرکت پست به منزله تأييد سلامت فيزيکي کالا می باشد.

-مسئوليت در قبال تأخير در ارسال يا مشکلات احتمالی متوجه شرکت پست خواهد بود و شرکت يا فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بيمه می نمايد تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی وجود نداشته باشد.

۳-ارسال سفارش توسط پست پيشتاز:

زمانی که مأمور پستی برای تحويل کالا درب منزل مشتری مراجعه می کند، در صورت عدم حضور مشتری، کالا به مرکز پستی شهر مورد نظر بازگشت می خورد و مشتری يک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش خود را تحويل بگيرد. در غير اين صورت سفارش به انبار فروشگاه بر می گردد.

-اين نوع روش ارسال بيشتر برای سفارش هايي که خارج از شهر های تحت پوشش سرويس اکسپرس هستند کاربرد دارد.

۴-ارسال سفارش توسط سرويس تيپاکس:

زمانی که کالا توسط تيپاکس ارسال می شود، مأمور تيپاکس تا ۲ بار جهت تحويل کالا به درب منزل مشتری مراجعه می نمايد. در صورت عدم حضور مشتری کالا به مرکز تيپاکس شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تيپاکس مراجعه و سفارش خود را تحويل بگيرد، در غير اين صورت سفارش به انبار فروشگاه بر می گردد.

۵-ارسال سفارش توسط شرکت های باربری:

به هنگام مشاهده اطلاعات محصول روش های ارسال مربوط به آن ذکر شده است و لازم است مشتری يک روش را حسب دلخواه برای تحويل گرفتن کالای خود انتخاب کند؛ اما در پاره ای از مواقع کالا ها به خاطر حجم و اندازه ای که دارند تنها امکان ارسال آن توسط شرکت های باربری وجود دارد و کارشناسان ما در اين مورد به صورت تلفنی موضوع را به اطلاع خريدار می رسانند. در کل از اين روش بيشتر برای ارسال لوازم خانگی و کالا های سنگين استفاده می شود.

-مرسولات برای شهر های نزديک تا ۲۴، شهر های دور ۴۸ ساعت و شهر های خيلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال می شوند.

-برای آن دسته کالا هايی که از طريق باربری ارسال می شوند، لازم است پيش از ارسال کالا ، هزينه آن بصورت اينترنتی يا کارت به کارت پرداخت شود.

-هزينه ارسال در فاکتور درج می شود.

-در صورت داشتن هر سوال يا هر ابهامی، در صورتی که نياز به اطلاعات بيشتری داشتيد با ما تماس بگيريد.

امیدواریم با همراهی شما عزیزان بیش از پیش کیفیت خدمات  را بالا ببریم و بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.