روش های پرداخت

روش های پرداخت

جوزا در جهت تأمين رفاه حال مشتريان عزيز، امکان استفاده از کليه روش های پرداخت را فراهم نموده است و مشتريان می توانند پرداخت وجه کالای سفارش داده شده را به يکی از روش های زير پرداخت نمايند.

۱-پرداخت از طريق درگاه اينترنتی (پرداخت آنلاين)     ۲-امکان پرداخت در محل (بصورت نقدی)      ۳-پرداخت کارت به کارت (واريز به شماره کارت يا شماره حساب)

 

۱-پرداخت از طريق درگاه اينترنتی (پرداخت آنلاين):

مشتريان و کاربران فروشگاه اينترنتی جوزا می توانند به منظور تسريع در پردازش سفارشات، عدم اتلاف وقت و پرداخت آسان، از اين روش برای پرداخت هزينه سفارشات خود استفاده کنند؛ که لازم است در هنگام ثبت سفارشان از طريق درگاه اينترنتی بانک ملت يا از طريق پنل اينترنت بانک شخصی خود اقدام به پرداخت هزينه سفارش به صورت آنلاين نمائيد. پس از پرداخت موفق مبلغ، سفارش شما به صورت قطعی ثبت شده و به صورت خودکار آماده ارسال خواهد شد.

چگونگی پرداخت اينترنتی: کاربران محترم جوزا می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به حساب درگاه اينترنتی بانک ملت پرداخت نمايند. لازم به ذکر است، هنگام پرداخت اينترنتی با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و تأييد پرداخت می توانيد از موفقيت عمليات خود توسط ما مطلع شويد؛ مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد.

-شماره کارت: شماره ۱۶ رقمی کارت خود را که بر روی خود کارت درج شده است، وارد نمائيد.

-رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم: اين رمز برای پرداخت اينترنتی لازم است و بايستی کاربر قبلا رمز دوم کارت خود را فعال کرده باشد؛ می توانيد جهت فعال کردن آن به بانک صادر کننده کارت مراجعه کرده و يا با مراجعه به باجه های خود پرداز بانک صادر کننده کارت خود، رمز دوم را دريافت کنيد. (رمزی که شما هميشه هنگام استفاده از خود پرداز وارد می کنيد با رمز دوم تفاوت دارد.)

-کد cvv 2: اين کد يک عدد ۳ يا ۴ رقمی است (بستگی به نوع بانک صادر کننده دارد)؛ که اين کد به عنوان يک کد امنيتی در پرداخت های اينترنتی کاربرد دارد. بانک صادر کننده کارت اين کد را در پشت و يا روی کارت بانکی درج می کند.

-تاريخ انقضاء: بر روی کارت های بانکی يک تاريخ درج شده است که مربوط است به تاريخ انقضاء کارت شما، می توانيد با وارد کردن سال و ماه درج شده روی کارت اين قسمت را نيز تکميل کنيد. پس از وارد کردن اين مرحله عمليات پرداخت با موفقيت ثبت می شود.

نکته: در صورتی که کارت شما فاقد تاريخ انقضاء باشد از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنيد.

۲-امکان پرداخت در محل(بصورت نقدی):

از آنجايی که پرداخت اينترنتی راحت تر و به صرفه تر است، با اين وجود برای اطمينان خاطر و مراعات حال شما مشتريان گرامی (در صورتی که تمايل به پرداخت در محل داشته باشيد، می توانيد بعد از ثبت سفارش و در لحظه تحويل گرفتن کالای خود، وجه آن را در محل بصورت نقدی بپردازيد. به زودی جهت رفاه حال شما، امکان پرداخت در محل بصورت الکترونيکی و با استفاده از دستگاه pos سيار فراهم خواهد شد.

نکته: لازم به ذکر است، برای سفارش هايی که به دليل حجم و اندازه از طريق باربری ارسال می شوند يا مبلغ آنها بيشتر از ۲۰۰۰۰۰۰ (دو )میلیون تومان است. متأسفانه روش پرداخت در محل برای اين نوع کالا ها امکان پذير نيست و شما می توانيد يکی از گزينه های پرداخت اينترنتی و يا انتقال وجه از طريق کارت به کارت استفاده کنيد.

۳-پرداخت کارت به کارت:

کاربرانی که به هر دليلی امکان پرداخت اينترنتی (پرداخت آنلاين) يا پرداخت در محل را ندارند و تمايل دارند هزينه سفارش خود را به اين روش پرداخت نمايند. جوزا اين امکان را فراهم آورده است که با مراجعه به عابر بانک يا از طريق کارت به کارت اينترنتی وجه سفارش خود را به شماره های زیر کارت به کارت نمايند.

شماره حساب   ۵۳۷۳۲۴۴۱۳۸ – بانک ملت  – به نام حسين دورنما

شماره کارت ۸۱۸۴-۹۱۱۹-۳۳۷۸-۶۱۰۴ – بانک ملت – به نام حسين دورنما

نکات:

۱- درصورتی که هزينه سفارشات از طريق درگاه اينترنتی (پرداخت آنلاين) يا از پيش پرداخت شده باشد؛ برای مطمئن بودن از اينکه سفارش به دست شخص متقاضی می رسد، لازم است تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا يک کارت شناسايی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

۲- لازم به ذکر است، سفارش هايی  که به دليل حجم و اندازه از طريق باربری ارسال می شوند يا مبلغ سفارش آنها بيشتر از ۲۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان است، مشتريان محترم می توانند از طريق پرداخت اينترنتی يا کارت به کارت برای پرداخت هزينه سفارش استفاده کنند. توجه داشته باشيد امکان پرداخت در محل برای اين نوع کالا ها وجود ندارد.

۳- به مشتريان محترم توصيه می شود به منظور تسريع در پردازش سفارشات، عدم اتلاف وقت و پرداخت آسان، هزينه سفارش خود را بصورت اينترنتی انجام دهند.