سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

حفظ حريم شخصی کاربران برای جوزا اهميت زيادی داشته و همواره به آن احترام می گذارد و برحفظ اطلاعات حريم خصوصی تأکيد ويژه ای دارد و وظيفه خود می داند امنيت اطلاعات کاربران خود را به بهترين شکل ممکن حفظ کرده و از قرار دادن آن در اختيار افراد خودداری کند. اما برخی از کاربران می خواهند بدانند اطلاعات فردی و شخصی آنها چه اهميتی برای جوزا دارد و چرا آنها را از کاربران خود درخواست می کند؟

هنگام مراجعه کاربران به بعضی از بخش ها، وب سايت ما از شما به عنوان يکی از اعضاء جوزا اطلاعاتی را درخواست می کند که ضمن رعايت حريم شخصی افراد، برای ايجاد يک حساب کاربری هنگام ورود به وب سايت و همچنين برای پردازش و ارسال سفارشات به اطلاعاتی نظير آدرس، ايميل و شماره تلفن که تنها برای ارائه خدمات امن و بدون نقص از طرف جوزا کاربرد دارد. همچنين طی مراحل ثبت سفارش؛ بنا به درخواست مشتری کالا يا کالا های سفارش داده شده در قالب فاکتور خريد، به مشتری نشان داده می شود تا در مراحل بعدی و هنگام تحويل کالا، فاکتور با مشخصات متقاضی مطابقت داده شود. تا جوزا مطمئن شود از اينکه سفارش به دست خود شخص سفارش دهنده می رسد. از اين رو وارد کردن اطلاعاتی نظير نام و کد ملی برای اشخاص حقيقي يا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی لازم و ضروری به نظر می رسد. به علاوه برای ارتباط با مشتريان، ثبت نظرات و پيشنهادات، اطلاع رسانی رويداد ها، اخبار، خدمات و سرويس های ويژه که وب سايت ما از طريق خبرنامه ابلاغ خواهد کرد به ايميل کاربران نيازمنديم تا برای اعضای وب سايت از اين طريق ارسال شود و همچنين در پاره ای از مواقع برای در جريان قرار دادن شما از روند ارسال سفارشات و پيگيری آن پيامک ارسال خواهيم کرد. از طرفی برای عضويت در خبرنامه به برخي از اطلاعات فردي نياز است تا تازه ترين اطلاعيه ها برای شما کاربران و اعضای وب سايت ارسال شود. در صورتی که تمايلی به دريافت اين گونه ايميل و پيامک ها نداشته باشيد در هر زمان که بخواهيد می توانيد از آن انصراف دهيد و عضويت خود را لغو کنيد. اما با اين کار باعث می شويد استفاده شما از برخی خدمات ويژه با محدوديت همراه باشد. کاربران می توانند اطلاعات فردی خود را نيز ويرايش کنند برای اين کار لازم است به بخش حساب من مراجعه و با وارد کردن رمز عبور مشخصات خود نظير آدرس ايميل، شماره تلفن و آدرس را تغيير دهند. کاربران می بايست در حفظ و نگه داری رمز عبوری مختص به خود کوشا باشند و برای جلوگيری از سوء استفاده های احتمالی و به جهت رعايت مسائل امنيتی از افشاء رمز عبوری خودداری کنيد. فروشگاه جوزا هويت شخصی کاربران را کاملا محرمانه می داند و از افشای آن اکيدا خودداری می کند.

طبق رعايت قوانين و مقررات، وب سايت جوزا می تواند نقد و نظرات ارسالی کاربران را ويرايش کند. همچنين اگر نظر يا پيام ارسال شده توسط کاربر محتوايی تهديد آميز و مجرمانه داشته باشد، جوزا می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پيگيری قانونی خود استفاده کند.

جوزا همانند ساير وب سايت ها از جمع آوری کوکی ها به منظور شناسايی آدرس و همچنين افزايش سرعت برای وب سايت استفاده می کند. اما با اين حال از دسترس غير قانونی اين اطلاعات به افراد غير جلوگيری می کند. لازم به ذکر می باشد کليه فعاليت های ما قانونی و مبتنی بر قوانين تجارت الکترونيکی صورت می گيرد و تنها مرجع رسمی مورد تأييد، جهت ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت به آدرس www.jowza.com خواهد بود و اين فروشگاه از طريق آن ايميل ارسال می کند.

توجه داشته باشيد که ۳۰۰۰۲۵۶۸ تنها شماره ای است که جوزا از طريق آن برای کاربران و مشتريان خود پيامک ارسال می کند.

در پايان اميدواريم که با رعايت بيشترين ميزان در حفاظت از اطلاعات شما اطمينان خاطر لازم به شما مشتريان گرامی در استفاده از سيستم را داده باشيم.

در صورت هر سوال يا هر ابهامی به آدرس زير تماس بگيريد.

تلفن: ۴۲۴۵۱۰۴۲- ۰۴۴ (پاسخگویی ۷ روز هفته، از ساعت ۷ الی ۲۲)

شماره اضطراری: ۷۲۶۳ ۵۲۳ ۰۹۱۴ (پاسخگویی ۲۴ ساعته)

آدرس: مهاباد، میدان بسیج، ساختمان تندیس، طبقه اول، واحد ۲۱۰