چگونگی ثبت سفارش

چگونگی ثبت سفارش

چگونه از جوزا خريد کنيم؟

از اينکه فروشگاه جوزا را برای خريد خود انتخاب کرده ايد، سپاسگزاريم.

 

۱- راهنمای انتخاب کالا: امکان ثبت سفارش در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در جوزا فراهم است و مشتريان می توانند سفارش خود را بدون محدوديت زمانی و به صورت شبانه روزی سفارش دهند. از آنجايی که کالا های متنوعی در دسته بندی های جداگانه در فروشگاه جوزا عرضه می شود، بر اين اساس امکان رويت و مقايسه کالا ها وجود دارد. مشتريان برای جست و جوی کالای مورد نظر خود در وب سايت ما از سه روش می توانند حسب دلخواه استفاده کنند.

-استفاده از ابزار نوار جست و جو: در قسمت بالايی صفحه های سايت يک ابزار جست و جو قرار گرفته است و شما می توانيد با تايپ نام يا بخشی از نام کالا در نوار جست و جو، به صورت مستقيم کالای مورد نظر خود را پيدا کنيد.

به علاوه در همان قسمت نوار جست و جو واژه همه ی دسته بندی ها ذکر شده است و شما با انتخاب آن ليستی از دسته بندی محصولات را مشاهده خواهيد کرد، با انتخاب دسته بندی مرتبط با آن گروه کالايی، کالای مورد نظر خود را پيدا خواهيد کرد.

-استفاده از دسته بندی گروه های کالا: در زير ابزار نوار جست و جو کالا ها به گروه های مختلفی تقسيم شده اند، که با انتخاب هر يک از آنها، شما به صفحه مربوط به کالای مورد نظر به همراه زير شاخه های آن منتقل می شوید که می توانيد براساس سازنده(برند)، نوع، سایز، قیمت و  رنگ جست و جوی خود را محدود کنيد.

کاربران می توانند با انتخاب فيلتر های مرتب سازی ويژگی هايی که برايشان اهميت بيشتری دارند، از قبيل قيمت، اندازه، رنگ و …کالای مورد نظر خود را راحت تر و سريع تر پيدا کنند و نسبت به خريد آن اقدام کنند.

-منوی فيلتر های مرتب سازی در سمت راست لیست محصولات در اختيار شما قرار خواهد گرفت؛ با استفاده از اين ابزار کالا به موارد مورد نياز  شما خلاصه خواهند شد.

-نحوه مشاهده کالا: در صفحات نمايش کالا، امکان نمايش محصولات يک دسته بندی به صورت نمايش تک ستونی، نمایش سریع وجود دارد. در نمايش تک ستونی؛ تمام اطلاعات کلی کالا به همراه امکانات انتخاب، تعداد، درخواست خريد به صورت يک ستونی ارائه می شود.

-استفاده از ليست مورد علاقه يا استفاده از ابزار دسترسی سريع: در کنار هر محصول و در سمت چپ و زير سبد خريد يک آيکون مربوط به علاقه مندی ها به شکل يک قلب وجود دارد و با انتخاب گزينه آن، کالای مورد نظر به ليست علاقه مندی های شما افزوده می شود در صورت ورود يا با استفاده از حساب کاربريتان امکان رويت ليست علاقه مندی های شما وجود داشته و در هر زمان نيز می توانيد اقلام اين فهرست را کم و يا زياد کنيد.

لازم به ذکر است کاربران با استفاده از فيلتر های مرتب سازی، کالای مورد نياز خود را براساس گرانترين، ارزان ترين، محبوب ترين و … مرتب سازی نمايند. به عنوان مثال چنانچه نحوه مرتب سازی بر اساس محبوب ترين انتخاب شود. ليست کالا ها براساس بيشترين مشاهده يا بيشترين فروش نمايش داده خواهند شد.

۲- افزودن کالا به سبد خريد: پس از انتخاب کالای مورد نظر خود، شما وارد صفحه مشخصات می شويد؛ در اين صفحه تمامی مشخصات کالا، شرايط حمل، تخفيف ها و … وجود دارد. پس از رويت مشخصات با کليک کردن بر روی گزينه « افزودن به سبد خريد » کالا به سبد خريد شما اضافه شده و در صورت خريد کالاهای بيشتر، آنها را نيز به سبد خريد خود اضافه کنيد تا به صورت يک سفارش برای شما پردازش و ارسال شوند.

-در صفحه سبد خريد می توانيد تعداد سفارشات را تغيير دهيد و اگر قصد خريد کالا های بيشتری را داريد آنها را نيز به سبد خريد اضافه کنيد و يا در صورتی که از خريد يک کالا منصرف شديد می توانيد آن را از درخواست خريدتان حذف کنيد. و يا با انتخاب گزينه اتمام خريد صفحه مربوط به ثبت درخواست خريد در دسترستان قرار خواهد گرفت.

نکته: در صورتيکه مبلغ مجموع کالای خريداری شده شما بيشتر از يکصد هزار تومان شود، جوزا سفارشات ثبت شده را به صورت رايگان برای شما ارسال خواهد کرد.

۳- تأييد نهايی و ثبت درخواست خريد: پس از انتخاب کالای مورد نظر خود و اضافه کردن آنها به سبد خريد مراحل زير را انجام دهيد.

-ورود به جوزا: اگر در جوزا عضويت نداريد به آسانی با وارد کردن مشخصات خود و ايميل؛ برای خود حساب کاربری ايجاد کنيد. و در صورتيکه در وب سايت جوزا عضويت داريد در مرحله ورود؛ تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سايت شويد. در اين مرحله چون با حساب کاربری خود وارد سايت شديد، مشخصات شما و نشانی ارسال کالا و … به صورت خودکار در قسمت های مربوطه درج می شود؛ به علاوه می توانيد با استفاده از گزينه سفارش ها، از آخرين وضعيت سفارشات خود اطلاع حاصل نماييد.

اگر تمايل داريد کالا به مقصد ديگری ارسال شود يا مشخصات ديگر خود را تغيير دهيد به راحتی می توانيد آنرا ويرايش کنيد.

-بررسی های نهايی: می توانيد در صورت تمايل يک بررسی نهايی روی سفارشات خود داشته باشيد و کالاهايی را که نياز است به سبد خريد خود اضافه کنيد يا از آن کم کنيد.

-اطلاعات پرداخت: در اين مرحله پس از وارد کردن اطلاعات پرداخت، مبلغ نهايی سفارش و چگونگی پرداخت به صورت نامه الکترونيکی به نشانی پست الکترونيکی شما ارسال خواهد شد.

مشتريان می توانند در صورت تمايل به هر يک از روش های پرداخت مطابق با روش های اعلام شده برای هر کالا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمايند، با پرداخت موفقيت آميز، کالاها توسط جوزا تأمين شده و آماده ارسال خواهد شد.

باوجود اينکه سعی می شود انتخاب و خريد کالا در جوزا راحت باشد؛ ولی چنانچه نياز به راهنمايی بيشتری در زمینه چگونگی ثبت سفارش داريد می توانيد با ما تماس بگيريد.