تماس با ما

تماس با ما

شما عزيزان می توانيد در صورت وجود هر گونه سوال يا ابهامی از طريق ارسال ايميل در صفحه تماس با ما، يا از طريق تماس تلفنی، مستقيما با فروشگاه اينترنتی جوزا تماس بگيريد و سوالات و ابهامات خود را با ما در ميان بگذاريد.

اگر انتقاد يا پيشنهادی داريد آنرا مطرح کنيد ما به انتقادات شما رسيدگی می کنيم و پيشنهادات شما را محترم شمرده و به آن ارج می نهيم. بسیار خوشحال می شويم تا ديدگاه شما را در مورد وب سايت فروشگاه جوزا بدانيم و در جهت بهتر کردن آن گامی برداريم.

لطفا برای ما به آدرس support@jowza.com  بخش پشتيبانی يا خدمات ايميل بفرستيد.

تلفن تماس:

۴۲۴۵۱۰۴۲- ۰۴۴ (پاسخگویی ۷ روز هفته، از ساعت ۷ الی ۲۲)

شماره اضطراری: ۷۲۶۳ ۵۲۳ ۰۹۱۴ (پاسخگويی ۲۴ ساعته)

فروشگاه اينترنتی ما اين امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته آماده پاسخگويی به شما باشيم.

۰۴۴۴۲۴۵۱۰۴۲ شماره تلفن فروشگاه بوده و شما می توانيد از طريق آن با ما در تماس باشيد. در حال حاضر امکان ارسال پيامک به کاربران و مشتريان وجود ندارد و اين وب سايت در نظر دارد جهت رفاه حال شما عزيزان سيستم پيام کوتاه را راه اندازی کند. در صورت فعال کردن آن به اطلاع عزيزان خواهد رسيد. لازم به ذکر می باشد شماره ی ۷۲۶۳ ۵۲۳ ۰۹۱۴ به عنوان شماره ی اضطراری در نظر گرفته شده است و شما می توانيد از طريق آن با ما در تماس باشيد.

آدرس:

استان آذربايجان غربی، شهرستان مهاباد، میدان بسیج، ساختمان تندیس، واحد ۲۱۰

ايميل جوزا:

مشتريان گرامی می توانند جهت پيگيری سوالات خود، مربوط به تمامی بخش های اين وب سايت از طريق ايميل به آدرس support@jowza.com با ما در ارتباط باشند.